0%

İzmir Katlanır Cam balkon

Tarafından gönderildi: Hakan Aktın Üzerinde:


İzmir’de Katlanır cam balkon üzereine faliyet gösteren, Net camlama Kaliteli işçiliği sayesinde, günden güne izmir’de isim yapmaya başladı.İzmir’de katlanır cam balkon denildiği zaman ilk akla gelen firma ünvanına ulaştı.

Sizde evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon istiyorsanız Net camlamayı aramanızı tavsiye ederiz 0555 189 68 30

Cam Balkon Özellikleri Nasıl Olmalı ?

Cam sistemlerinde cam çeşitleri kalınlık ve renk faktörlerine göre ayrılmaktadırlar.
Kalın olan camlar cam balkon sistemlerinizin daha iyi çalışması için ideal cam kalınlıklar 8mm ve 10mm olmalıdır.
Bu camların önemli özelliklerinden biri olması haline gelen temperli cam olması gerekmektedir. Camlarınız kırıldığı zaman insanlara zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olduğuna dikkat etmenizi öneririz.
Temperli camlar 700 derece ısıda ısıtıldıktan sonra ani soğutma, şoklama teknikleriyle üretilip özel patentli ürünler yardımı ile kalite testlerinden geçirilmektedir.

Katlanır Cam Balkon Bakımı Nasıl Yapılır ?

Merhaba ,
Her montaj sonrası müşterimize sözlü olarak ifade ettiğimiz, tembihlediğimiz yıllık bakım oldukça pratik, fakat göz ardı edilen bir işlemdir.
Katlanır cam balkonunuzun markası herne olursa olsun, yılda bir yada iki kez bakıma ihtiyaç duyar.
Bakımdan kastımız camları silmek değil …  Şimdi gülümsemeyi bırakalım, zira çok ciddi bir durumdur …
Yıllık Bakım yapmazsam ne olur ?
Bakım yapmazsanız teker takımları rulmanları içerisinde bulunan bilyalar paslanmaya başlayabilir, tozdan kitlenip iş görmez olabilir !
Tüm sistemin kalbi bu tekerlerdir !
Kötü ham madde ile üretilmiş ucuz plastik teker takımları konumuz dışındadır ! Bu tekerlerin ömrü bir yılı geçmez ! Ve bağlı bulundukları rulmanlardan dışarı çıkar .
Konumuza dönersek yıllık bakımda ;

  • Kanatların tamamı açık duruma getirilir .
  • Tekerlerin içerisinde yürüdüğü, kasa profili göz ile kontrol edilir. Eğer gerekli ise elektrikli süpürge yardımı ile kir alınır. Kir yoğunsa , kasa içi su ile yıkanır. Yürümeye engel kir su tahliyesinden dışarı atılır. Su tahliye kanallarının tıkanmadığından emin olunuz ! Kasa içinin kuruması baklenir.
  • Kasa içleri temizlendikten sonra , her yapı markette bulunabilecek pas sökücü takviyeli temizleyici ve yağlayıcı siprey kullanılarak tekerler temizlenir. Aşağıdaki resimde gösterilen rulman üzerlerine sıkılması önemlidir. Alttaki ve üstteki tüm tekerlere sıkıp kanadı ürüne uygun şekilde rayına yerleştirin. Kanadı ileri geri oynatarak rulman içerisindeki kirin akmasına yardımcı olun. Gerekli ise kullandığınız temizleme yağını tekrar sıkın !  Tüm kanatlara uygulayın .

Tüm işlem bu kadar . Bu uygulamayı yılda iki kez yapmanız sisteminizi kurtarabilir . Sisteminizi uzun yıllar kullanmanızı sağlar .Çorlu Cam Balkon Sistemleri


Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenir *


Oyna Örtmek Parça Başlığı
Yazarları Takip Et